Hakkımızda
The OZ Media

Neden Biz?

2016'dan bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve daha önce sektörde uzun yıllar boyunca çalışmış tecrübeli kadrosu ile çalışmalarını sürdüren The OZ Media, marka değerini yükseltmek isteyen, dijital dönüşüm sürecine giren ve dinamiklerin çok hızlı bir şekilde değiştiği internet ortamında trendleri kaçırmamak isteyen müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap verebilmek adına birden fazla lokasyonda faaliyet göstermekte olan ekibimiz, yazılım ve grafik tasarımı başta olmak üzere tanıtım filmi çekiminden, sosyal medya hesaplarının yönetimine kadar tüm alanlarda yanınızda olmaya hazır.

The OZ Store mağazamız ve Sosyal Kuvvetler'in yanı sıra Instagram'da yönetmekte olduğumuz yüksek takipçi kitlesine sahip çeşitli hesaplar sayesinde yeni stratejileri deneyimlemekte ve etkilerini en kısa sürede ölçümleyerek müşterilerimize tavsiye etmekte veya uyarmaktayız.

52

Müşteri

4

Yıl

65

Proje

Neden Biz?

Veri Analizi

Veri Analizi

Çalışmalara başlamadadan önce faaliyet gösterdiğiniz sektörün dinamiklerini ve rakiplerinizi detaylı bir şekilde analiz ediyoruz.

Kolay İletişim

Kolay İletişim

Kafanıza takılan herhangi bir konuda veya problem yaşadığınızda birden fazla kanal aracılığıyla bize kolayca ulaşabilirsiniz..

Yenilikçi Fikirler

Yenilikçi Fikirler

Özgün bir proje için sizin taleplerinizi ve sektörel dinamikleri analiz ederek, tasarımdan yazılıma tüm süreci kurguluyoruz.

Şeffaflık

Şeffaflık

İletişim kolaylığı ile benzer şekilde, iş birliği sırasında ve sonrasında da tüm süreç hakkında detaylı bilgiler paylaşıyoruz.