image
Kurumsal Kimlik Tasarımı

Markanın imajı, karakteri, kişiliği

Kurumsal kimlik tasarımı bir işletmenin, kurumun / kuruluşun duruşunu temsil eden ve müşterilerin firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Bu çalışmaların sonucunda hedef kitlenin gözünde bir kurumsal imaj oluşur. Ana hedef akıllarda yer edinebilen ve kurumu / kuruluşu en iyi şekilde anlatan bir çalışmayı ortaya koymaktır.

Markanız akıllara kazınsın!

Bu süreci genellikle üç aşamada tamamlıyoruz. Firmanızı / markanızı ve taleplerinizi detaylı bir şekilde dinledikten sonra, aldığımız notları tasarımcılarımız ile paylaşıyoruz. Firma, tasarımcıya hangi ürünleri istediğini, neyin ön planda tutulacağını ve firmanın genel özelliklerini iletir. Tasarımcı firmanın isteklerine uygun olarak güncelliği de gözönüne alıp tasarımları üzerinde çalışır.

Process
1

Firmanızı sizden dinliyoruz

Ulaşmak istediğiniz insanların dikkatini ilk bakışta çekmek için iyi bir logoya sahip olmanız şart. Bunu sağlayabilmek için ilk olarak tasarım ekibimiz ile birlikte markanızı ve sizin beklentilerinizi dinliyoruz. Bu toplantıda notlarını alan ekibimiz, akıllarında canlanan ilk fikirleri sizlerle paylaşıyor ve ikinci aşamaya geçiş yapıyoruz.

2

Her ortamda şık görünmelisiniz

Tasarım sürecinde ilk yapılması gereken kurumun renklerinin belirlenmesi ve daha sonrasında logo tasarım aşamasına geçilmesidir. Logo, tabela ve internet sitesinden, promosyon ürünlerine kadar oldukça geniş bir alanda kullanılacağı için tüm ihtimalleri göz önüne alıyoruz ve ilk örnekleri / prototipleri sunuyoruz

Process
Process
3

Farkındalık yaratmaya hazırsınız

Üçüncü yani son aşamada hazırlanan materyalleri gören firmalar, yorumlarını tasarımcılarımız ile paylaşır. Firmanın taleplerine göre düzenlemeler ve çalışmalar yapılır. Ve son olarak firmanın onayının alınması ile basım ve dağıtım süreci başlar.

Diğer Hizmetler

Marka bilinirliğini artırmak için iyi tasarlanmış bir logo ve etkileyici slogan kritik öneme sahip, ancak tek başına yeterli değil.